Notos Yazı Atölyesi Akyaka’da (23-28 Temmuz 2018)

Notos Yazı Atölyesi’ni önümüzdeki Temmuz ayında Akyaka’da yapıyoruz.

Konaklama ve atölye yerimiz Halis Han Hotel. Akyaka’yı bilenler bilir, Muğla’ya yarım saat uzaklıkta, Gökova körfezinin başladığı dip noktasında. Özel bir kasaba. Arkası dağ ve orman, önü deniz. Halis Han Hotel çarşının üst yanında.

Akyaka’da 6 günlük bir atölye yapacağız. Altı gün boyunca her gün uzun çalışma saatlerimiz olacak. Altı gün sonra mutlaka yararlı olduğunu gönül rahatlığıyla aklımızdan geçireceğimiz bir çalışma yapacağız. Asıl olan yararlılık. Verimli ve disiplinli bir çalışmaya varsanız geliniz.

Ders aralarında ve akşamları dilediğinizi yapabilirsiniz. Kahvaltı dışındaki öğle ve akşam yemeklerini herkes kendisi ödüyor ve Akyaka’da çok ve çeşitli seçenek var…

Yazı Atölyesi Çalışma Biçimi

  1. Çalışma grubu 22 kişiden oluşacak.
  2. Dersler her gün 9.30-12.00, 13.30-15.30 ve 17.00-19.00 arasında.
  3. Sabah saatlerindeki derslerimiz yazdıklarımızın okunup değerlendirilmesiyle geçecek. Öğleden sonrakilerde de önceden belirlenmiş birçok metni okuyup pek çok konuda tartışacağız.
  1. Yazı Atölyesi içinde apayrı alınabilecek bir Okuma Atölyemiz var. Son dersimizde asıl olarak Okuma Atölyesi’ni yürüteceğiz. Okuma Atölyesi’nde bu yılki kitabımız: Erlend Loe, Doppler.
  1. Ders aralarında özel konulu sohbet toplantılarımız elbette olur.
  2. Katılımcılar yazdıkları birkaç metni yanlarında getirmeli. Ne yazıyorsanız. Bu arada gerekli kitaplarınızla.
  1. Bu programımızda değişikler yapılırsa Atölye’ye katılması kesinleşenlere elbette ileteceğiz.
  • Ayrıntılı bilgi için atolye@notoskitap.com adresine yazınız.

01 halisakyaka

Yorumlar kapatıldı.